MINISTRANCI NSJ ŚREM

ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

Dariusz Wawrzyniak

Urodzony:

07.05.1980

Stopień formacji:

lektor

Funkcje we wspólnocie:

- Wiceprezes Ministrantów (09.1992 - 08.1993)
- Zastępowy (01.1993 - 08.1993)

Przyjęcie do wspólnoty:

29.10.1989

Przebieg formacji ministranckiej:

- ministrant (od 29.10.1989)
- lektor (od 26.10.1997)

- służba w Parafii św. Rocha w Wieszczyczynie (od 06.1992)
- służba w kaplicy szpitalnej pw. N.M.P. w Śremie (od 11.04.2005)
- służba w kościele pw. Ignacego Loyoli w Śremie (od 09.2020 do 10.2020)
- służba w parafii pw. św. Jana z Dukli w Śremie (od 09.2022)

Nasze zbiórki

w najbliższy czwartek
zbiórki nie będzie

Czwartek 25.11.2021
o godz. 17:00
w zakrystii/ kościele

Dla kandydatów
w soboty o 9:30

Dla młodszych 
w soboty o 10:30

Dla młodszych 
w soboty o 10:00

Przerwa
wakacyjna

Przerwa wakacyjna

Adwentowe odliczanie

Dni do Świąt
BOŻE NARODZENIE

Ogłoszenia Zarządu

Jesteśmy na Facebooku