MINISTRANCI NSJ ŚREM

ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

Karol Krysztofiak

Urodzony:

1998

Stopień formacji:

lektor

Funkcje we wspólnocie:

– Wiceprezes Ministrantów (2011 – 2015)
– Wiceprezes Ministrantów (01.01.2017 – 30.06.2017)
– Sekcja Sportowa (01.07.2017 – 31.12.2018)

Przyjęcie do wspólnoty:

17.06.2007

Przebieg formacji ministranckiej:

– ministrant młodszy (17.06.2007 – 30.06.2012)
– ministrant starszy (01.07.2012 – 18.03.2017)
– lektor (18.03.2017 – obecnie)

Nasze zbiórki

w najbliższy czwartek
zbiórki nie będzie

Czwartek 25.11.2021
o godz. 17:00
w zakrystii/ kościele

Dla kandydatów
w soboty o 9:30

Dla młodszych 
w soboty o 10:30

Dla młodszych 
w soboty o 10:00

Przerwa
wakacyjna

Przerwa wakacyjna

Adwentowe odliczanie

Dni do Świąt
BOŻE NARODZENIE

Ogłoszenia Zarządu

Jesteśmy na Facebooku