logo-herb

MINISTRANCI NSJ ŚREM

ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

Ksiądz Karol odchodzi z naszej parafii

Ksiądz Karol Wachowiak odchodzi z naszej parafii. Pragniemy mu podziękować za ponad roczną posługę w naszej wspólnocie. W tym czasie zdobył serca wielu Parafian swą bezpośredniością, spontanicznością, postawą otwarcia na wszelkie problemy i zwykłą życzliwością, którą emanował. Dziękujemy za okazaną pomoc w trudnych chwilach, wyrazy empatii oraz za to, że zawsze Ksiądz zwyczajnie zauważał każdego człowieka, którego spotykał na swojej drodze. Dziękujemy także za gorliwą posługę w konfesjonale, w głoszeniu Słowa Bożego i pobożnym sprawowaniu Eucharystii. Ślad jego zdolności i duchowości pozostanie we wspólnotach, którym przewodził: Odnowie w Duchu Świętym, Domowemu Ognisku Bożego Miłosierdzia, Ministrantom, a także przez krótki czas Nadzwyczajnym Szafarzom Komunii Świętej oraz grupie Wiara i Światło.
Był bardzo dobrym kapelanem w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Śremie. Jesteśmy wdzięczni za opiekę nad chorymi, bezdomnymi i potrzebującymi. Za wyciąganie swej dłoni do tych, którzy najbardziej tego potrzebowali.
Księże Karolu – dziękujemy za wszelkie Dobro, które zostawiłeś w naszych sercach. Trwajmy we wspólnocie modlitewnej: bardzo prosimy o modlitwę i zapewniamy o niej Ciebie. Niech Pan Bóg błogosławi Tobie w dalszej posłudze. Z serca dziękujemy!


Dekretem Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego:

  • ks. Karol WACHOWIAK – dot. wikariusz parafii pw. Najświętszego Serca Jezusa w Śremie – mianowany wikariuszem parafii pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach w Konarzewie – 15.10.2021
  • ks. Roman SMÓŁKOWSKI – dot. do pomocy duszpasterskiej w parafii pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach w Konarzewie – skierowany do pomocy duszpasterskiej w parafii pw. Najświętszego Serca Jezusa w Śremie – 15.10.2021

Nasze zbiórki

W czasie kolędy
zbiórek nie ma

Czwartek 25.11.2021
o godz. 17:00
w zakrystii/ kościele

Dla kandydatów
w soboty o 9:30

Dla młodszych 
w soboty o 10:30

Sprawdź
w ogłoszeniach
parafialnych

Przerwa
wakacyjna

Przerwa wakacyjna

Adwentowe odliczanie

Dni do Świąt
BOŻE NARODZENIE

Ogłoszenia Zarządu

Jesteśmy na Facebooku