Nasi Ministranci

KS. ŁUKASZ MAĆKOWIAK
Opiekun Ministrantów (od 04.09.2016)
Urodzony: 24.08.1984
Data święceń: 21.05.2009


ŁUKASZ ZIELIŃSKI
Prezes Ministrantów (od 25.06.2016)
Stopień: Lektor
Urodzony: 11.07.1999
Ministrantem od: 22.11.2009


FILIP KOZŁOWSKI
Wiceprezes Ministrantów (od 25.06.2016)
Stopień: Ceremoniarz
Urodzony: 01.05.1998
Ministrantem od: 2007

 

LEKTORZY

KRYSZTOFIAK KAROL
MŁYNARZ JAN
TOMASZEWSKI BARTŁOMIEJ
WITASIAK SEBASTIAN
ZIELIŃSKI TOMASZ

 

 

MINISTRANCI STARSI

BULIŃSKI WOJCIECH
GÓRNIAK BARTOSZ
KOSSMANN DANIEL
LISIECKI MICHAŁ
PANAS WOJCIECH
SZYMAŃSKI MATEUSZ
ZAGÓRSKI STANISŁAW

 

MINISTRANCI młodsi

ADAMCZYK PIOTR
AJNBACHER MIKOŁAJ
DYSZKANT KAJETAN
GRABIEC JAKUB
KASPRZAK BARTOSZ
KATA STANISŁAW
ŁUKASZEWSKI KAMIL
MENDYKA JERZY
NUSZKIEWICZ JAKUB
PŁÓCINIAK FILIP
PANAS STANISŁAW
WESOŁEK MIŁOSZ
ZAWODNY MICHAŁ

MINISTRANCI seniorzy

ADAMIAK DAWID
KONWERSKI KAROL

 

 

 

 

 

PANAS HENRYK

 

 

 

 

CIEMNIAK MATEUSZ
MŁYNARZ JAKUB
TOMASZEWSKI MACIEJ
ZUWAŁA JAKUB

 

 

 

 

 

 

 


MINISTRANCI W LICZBACH…

Ceremoniarze:  1
Lektorzy:  9
Ministranci starsi:  10
Ministranci młodsi:  14
RAZEM:  34