MINISTRANCI NSJ ŚREM

ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

Łukasz Zieliński

prezes

Urodzony:

11.07.1999

Stopień formacji:

ceremoniarz

Funkcje we wspólnocie:

- Sekretarz (12.2014 - 07.03.2015)
- Wiceprezes Ministrantów (07.03.2015 - 25.06.2016)
- Prezes Ministrantów (od 25.06.2016)

Przyjęcie do wspólnoty:

22.11.2009

Przebieg formacji ministranckiej:

- ministrant młodszy (22.11.2009 - 30.06.2013)
- ministrant starszy (01.07.2013 - 22.11.2014)
- lektor (od 22.11.2014)
- ceremoniarz (od 13.10.2018)

Funkcja w dekanacie:

dekanalny prezes ministrantów dekanatu śremskiego (od 15.10.2016)

Nasze zbiórki

w najbliższy czwartek
zbiórki nie będzie

Czwartek 25.11.2021
o godz. 17:00
w zakrystii/ kościele

Dla kandydatów
w soboty o 10:00

Dla młodszych 
w soboty o 10:30

Przerwa
wakacyjna

Przerwa wakacyjna

Adwentowe odliczanie

Dni do Świąt
BOŻE NARODZENIE

Ogłoszenia Zarządu

Jesteśmy na Facebooku