MINISTRANCI NSJ ŚREM

ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

Sebastian Witasiak

Urodzony:

26.10.2001

Stopień formacji:

lektor

Funkcje we wspólnocie:

– Członek Zarządu ds. sportu (28.09.2019 - 29.02.2020)
– Wiceprezes Ministrantów (od 29.02.2020)

Funkcje w zarządzie diecezjalnym

– Członek Zarządu Sekcji Sportowej Służby Liturgicznej Archidiecezji Poznańskiej (od 18.09.2021)

Przyjęcie do wspólnoty:

19.12.2010

Przebieg formacji ministranckiej:

– ministrant młodszy (26.10.2010 – 06.2014)
– ministrant starszy (06.2014 – 18.03.2017)
– ministrant lektor (od 18.03.2017)

Nasze zbiórki

w najbliższy czwartek
zbiórki nie będzie

Czwartek 25.11.2021
o godz. 17:00
w zakrystii/ kościele

Dla kandydatów
w soboty o 10:00

Dla młodszych 
w soboty o 10:30

Przerwa
wakacyjna

Przerwa wakacyjna

Adwentowe odliczanie

Dni do Świąt
BOŻE NARODZENIE

Ogłoszenia Zarządu

Jesteśmy na Facebooku