logo-herb

MINISTRANCI NSJ ŚREM

ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

Ministranckie hity z Bogucic

Kawał dobrej roboty wykonali ministranci z Bogucic z parafii Matki Boskiej Boguckiej, którzy pod szyldem Ministranckiej Wytwórni Muzycznej tworzą przeróbki znanych piosenek. Ich pierwszy klip „Ona by tak chciała służyć ze mną” nabił na YouTube blisko 5 mln wyświetleń (a wynik ciągle rośnie!). 

„To nowa siła” jest drugą superprodukcją zrealizowaną przez Ministrancką Wytwórnię Muzyczną. Po sukcesie „Ona by tak chciała służyć ze mną” ministranci postanowili pójść za ciosem i stworzyć parodię utworu „To tylko rap” znanego rapera KęKę. 

Kolejna amatorska superprodukcja Ministranckiej Wytwórni Muzycznej opowiada o tym, że ministrancki los bywa czasem przekorny; nieraz złośliwy budzik sprawi, że zaśpimy na poranną służbę i Farorz wyjdzie sam do Ołtarza… Jednak ostatecznie jest to najlepszy czas w naszym życiu i daje tyle radości, że aż chce się nią podzielić w rytmach muzyki Zenka Martyniuka! „Ministrancki los” powstał wiele lat temu jako element przedstawienia dla młodszych ministrantów i rodziców, ale dopiero teraz został zrealizowany klip, wspólnie jako MWM i ministranci z Bogucic!

Możecie obserwować na bieżąco działalność Ministranckiej Wytwórni Muzycznej z Bogucic:

Instagram: @mwm_knc
https://www.instagram.com/mwm_knc/ 

Fanpage na Facebooku:
facebook.com/MWM-Ministrancka-Wytwornia-Muzyczna

Nasze zbiórki

W czasie kolędy
zbiórek nie ma

Czwartek 25.11.2021
o godz. 17:00
w zakrystii/ kościele

Dla kandydatów
w soboty o 9:30

Dla młodszych 
w soboty o 10:30

Sprawdź
w ogłoszeniach
parafialnych

Przerwa
wakacyjna

Przerwa wakacyjna

Adwentowe odliczanie

Dni do Świąt
BOŻE NARODZENIE

Ogłoszenia Zarządu

Jesteśmy na Facebooku