logo-herb

MINISTRANCI NSJ ŚREM

ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

Ogłoszenia – lipiec 2021

1. Nabożeństwa w bieżącym miesiącu:

  • nabożeństwo do Matki Bożej z La Salette – 19 lipca (+4 pkt)
  • nabożeństwo do św. Rity – 22 lipca (+4 pkt)
  • nabożeństwo do św. Józefa – w czwartki (+1 pkt)
  • nabożeństwa do M.B. Nieustającej Pomocy – w środy po mszy o 18:30 (+1 pkt)

2. Podsumowanie minionego roku i punktacji całorocznej oraz rozdanie nagród odbędzie się na początku września. Szczegóły zostaną podane pod koniec wakacji.

3. Trwają wakacje, ale to nie znaczy, że mamy wakacje od służby i od Pana Boga. W miarę możliwości starajmy się chodzić tak jak mamy ustalony dyżur lub w inny dzień, tak aby być przynajmniej raz w ciągu tygodnia i oczywiście w niedziele. Plan służby na tablicy w zakrystii oraz na naszej stronie internetowej.

4. W związku ze zniesieniem dyspensy od uczestnictwa w Mszy Św. od poniedziałku wróciliśmy do standardowej punktacji – za nieobecność na służbie w tygodniu przyznawane są punkty ujemne, natomiast za obecność tak jak było cały czas.

5. Dekretem Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego z dniem 25 sierpnia nasz wikariusz ks. Jacek Maciudziński kończy swoją posługę w naszej parafii. Jednocześnie od tego dnia rozpocznie swoją posługę w parafii pw. NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu.

6. Z dniem 25 sierpnia w naszej parafii posługę wikariusza rozpocznie ks. Łukasz Bąbelek, dotychczasowy wikariusz w parafii pw. NMP Niepokalanie Poczętej w Sierakowie.

7. W sierpniu planujemy przeprowadzić kurs lektorski dla ministrantów starszych. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do naszych opiekunów, u których można uzyskać więcej informacji na ten temat. Szczegóły podamy wkrótce na naszej stronie internetowej.

8. Życzymy Wam i Waszym Rodzicom dobrego wypoczynku w tym wakacyjnym czasie, nie zapominając jednak o służbie i modlitwie. Uważajcie na siebie! 🙂

9. W lipcu imieniny obchodzą:

  • 10 lipca – Ministrant Starszy Filip Płóciniak
  • 18 lipca – Ksiądz Biskup Szymon Stułkowski
  • 18 lipca – Ministrant Starszy Kamil Łukaszewski
  • 21 lipca – Ministrant Starszy Daniel Kossmann
  • 21 lipca – Ministrant Młodszy Daniel Małyszek

Nasze zbiórki

W czasie kolędy
zbiórek nie ma

Czwartek 25.11.2021
o godz. 17:00
w zakrystii/ kościele

Dla kandydatów
w soboty o 9:30

Dla młodszych 
w soboty o 10:30

Sprawdź
w ogłoszeniach
parafialnych

Przerwa
wakacyjna

Przerwa wakacyjna

Adwentowe odliczanie

Dni do Świąt
BOŻE NARODZENIE

Ogłoszenia Zarządu

Jesteśmy na Facebooku