logo-herb

MINISTRANCI NSJ ŚREM

ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

Ogłoszenia – listopad 2020

1. Nabożeństwa w bieżącym miesiącu:

  • nabożeństwo do Matki Bożej z La Salette – 19 listopada (+4 pkt)
  • nabożeństwo do św. Rity – 22 listopada (+4 pkt)
  • Msza Święta o Dary Ducha Świętego z nałożeniem rąk – 7 listopada o 9:00

2. Niedziela 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych: Msze Święte o 7:30, 9:00, 10:15, 11:30, 12:45 i 19:00. Z powodu pandemii w tym roku nie ma Mszy Świętej na cmentarzu ani różańca.

3. Poniedziałek 2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych: Msze Święte o 7:00, 9:00, 10:00 i 18:30. Pamiętajmy o modlitwie za naszych bliskich zmarłych, których nosimy w sercu. Teraz już nie możemy im dać nic lepszego i piękniejszego niż naszej modlitwy i pamięci.

4. Wtorek 3 listopada – Msza Święta za zmarłych parafian od ostatniej Uroczystości Wszystkich Świętych o 18:30. W miarę możliwości prosimy o Wasze przybycie.

5. Decyzją Stolicy Apostolskiej przez cały listopad można uzyskać odpust zupełny dla tych, którzy w czyśćcu oczekują pełni zbawienia. Odpust zyskuje ten, kto nawiedzi cmentarz oraz wypełni zwykłe warunki, tj. przystąpi do Komunii św. w dniu nawiedzenia cmentarza i odmówi na cmentarzu modlitwę w intencji zmarłych oraz dodatkowo dowolną modlitwę w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego. Osoby chore i przebywające na kwarantannie mogą uzyskać odpust w domu wzbudzając intencje oraz odmawiając modlitwę.

6. Na ten moment wszystkie spotkania duszpasterskie, w tym zbiórki są zawieszone do odwołania. W ramach naszej stałej formacji zapraszamy do rozwiązywania Quizów, które są formą zbiórki online. Wszystkie informacje są na naszej stronie internetowej.

7. Zachęcamy do włączenia się w żywy różaniec – modlitwa za naszych kapłanów i za całą naszą wspólnotę. Wystarczy wyznaczyć sobie jeden dzień w tygodniu, w którym będę się modlił w tej intencji przynajmniej jedną dziesiątką różańca. To dla nas bardzo niewiele, a moc tej modlitwy jest niesamowita i może zdziałać prawdziwe cuda.

8. W listopadzie imieniny obchodzą:

  • 28 listopada – Biskup senior Zdzisław Fortuniak

Nasze zbiórki

W czasie kolędy
zbiórek nie ma

Czwartek 25.11.2021
o godz. 17:00
w zakrystii/ kościele

Dla kandydatów
w soboty o 9:30

Dla młodszych 
w soboty o 10:30

Sprawdź
w ogłoszeniach
parafialnych

Przerwa
wakacyjna

Przerwa wakacyjna

Adwentowe odliczanie

Dni do Świąt
BOŻE NARODZENIE

Ogłoszenia Zarządu

Jesteśmy na Facebooku