logo-herb

MINISTRANCI NSJ ŚREM

ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

Ogłoszenia – październik 2022

1. Nabożeństwa w bieżącym miesiącu:

  • nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środy w łączności z różańcem
  • nabożeństwo do Matki Bożej z La Salette – 19 października
  • nabożeństwo do św. Rity – 22 października
  • nabożeństwa różańcowe:
    –  dla dzieci – od poniedziałku do piątku o godz. 16:45
    –  dla młodzieży i dorosłych – od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, w soboty o godz. 18:00, w niedziele o godz. 18:30 (tj. pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą).

Zadbajmy o naszą służbę na różańcu, by ani Pan Jezus, ani kapłan nie został sam. Troszczmy się o piękno liturgii, bo przecież to jest nasze zadanie

2. Prosimy o przyniesienie swoich legitymacji ministranckich – jak co roku trzeba je na nowo podbić, by nie utraciły swojej ważności. Sprawa do załatwienia z Łukaszem.

3. Październik miesiącem Różańca Świętego. Kto nie może uczestniczyć z różnych powodów w nabożeństwach różańcowych, zachęcamy do modlitwy w domu. Pamiętajmy w tym miesiącu szczególnie o Matce Bożej, bo to jej miesiąc!

4. Zbiórki dla kandydatów w każdą sobotę o godz. 10:00, dla ministrantów młodszych o 10:30, natomiast dla starszych w pierwszy poniedziałek miesiąca o 19:15.  Spotkania odbywają się w zakrystii. Obecność obowiązkowa!

5. Zachęcamy kandydatów do zapoznania się z materiałami na naszej stronie internetowej pod adresem ministranci.nsjsrem.pl/kandydat.

6. Przypominamy, że każdy ministrant ma obowiązek służyć na Mszy Świętej raz w niedzielę i przynajmniej raz od poniedziałku do soboty. Prosimy o wyznaczenie swojej stałej służby. Zapisy u Łukasza lub na stronie internetowej ministranci.nsjsrem.pl w zakładce „służba”.

7. W październiku imieniny obchodzą:

  • 18 października – Ksiądz Łukasz Bąbelek

Nasze zbiórki

W czasie kolędy
zbiórek nie ma

Czwartek 25.11.2021
o godz. 17:00
w zakrystii/ kościele

Dla kandydatów
w soboty o 9:30

Dla młodszych 
w soboty o 10:30

Sprawdź
w ogłoszeniach
parafialnych

Przerwa
wakacyjna

Przerwa wakacyjna

Adwentowe odliczanie

Dni do Świąt
BOŻE NARODZENIE

Ogłoszenia Zarządu

Jesteśmy na Facebooku