logo-herb

MINISTRANCI NSJ ŚREM

ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

Ogłoszenia – sierpień 2021

1. Nabożeństwa w bieżącym miesiącu:

  • nabożeństwo do Matki Bożej z La Salette – 19 sierpnia (+4 pkt)
  • nabożeństwo do św. Rity – 22 sierpnia (+4 pkt)
  • nabożeństwo do św. Józefa – w czwartki (+1 pkt)
  • nabożeństwa do M.B. Nieustającej Pomocy – w środy po mszy o 18:30 (+1 pkt)

2. Podsumowanie minionego roku i punktacji całorocznej oraz rozdanie nagród odbędzie się na początku września. Szczegóły zostaną podane pod koniec wakacji.

3. Trwają wakacje, ale to nie znaczy, że mamy wakacje od służby i od Pana Boga. W miarę możliwości starajmy się chodzić tak jak mamy ustalony dyżur lub w inny dzień, tak aby być przynajmniej raz w ciągu tygodnia i oczywiście w niedziele. Plan służby na tablicy w zakrystii oraz na naszej stronie internetowej.

4. W związku ze zniesieniem dyspensy od uczestnictwa w Mszy Św. od 21.06.2021 wróciliśmy do standardowej punktacji – za nieobecność na służbie w tygodniu przyznawane są punkty ujemne, natomiast za obecność tak jak było cały czas.

5. Dekretem Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego z dniem 25 sierpnia nasz wikariusz ks. Jacek Maciudziński kończy swoją posługę w naszej parafii. Jednocześnie od tego dnia rozpocznie swoją posługę w parafii pw. NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu.

6. Z dniem 25 sierpnia w naszej parafii posługę wikariusza rozpocznie ks. Łukasz Bąbelek, dotychczasowy wikariusz w parafii pw. NMP Niepokalanie Poczętej w Sierakowie.

7. Kurs lektorski w dniach 16-20 sierpnia nie odbędzie się z powodu zbyt małej liczby uczestników. W zamian planujemy przeprowadzić kurs od 11 września (tj. sobota) oraz w kolejne soboty. Godziny oraz wszystkie pozostałe informacje zostaną wkrótce umieszczone na naszej stronie internetowej: nsjsrem.pl.

8. W lipcu imieniny obchodzą:

  • 7 sierpnia – Ministrant Starszy Kajetan Dyszkant
  • 17 sierpnia – Ksiądz Wikariusz Jacek Maciudziński
  • 19 sierpnia – Ministrant Młodszy Tymoteusz Wojtkowiak

9. W połowie wakacji życzymy wszystkim dobrego wypoczynku na resztę dni, nie zapominając jednak o służbie i modlitwie. Dbajcie o zdrowie i uważajcie na siebie.

Nasze zbiórki

W czasie kolędy
zbiórek nie ma

Czwartek 25.11.2021
o godz. 17:00
w zakrystii/ kościele

Dla kandydatów
w soboty o 9:30

Dla młodszych 
w soboty o 10:30

Sprawdź
w ogłoszeniach
parafialnych

Przerwa
wakacyjna

Przerwa wakacyjna

Adwentowe odliczanie

Dni do Świąt
BOŻE NARODZENIE

Ogłoszenia Zarządu

Jesteśmy na Facebooku