logo-herb

MINISTRANCI NSJ ŚREM

ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

Ogłoszenia Zarządu – sierpień 2022

1. Nabożeństwa w bieżącym miesiącu:

  • nabożeństwo do Matki Bożej z La Salette – 19 sierpnia (+4 pkt)
  • nabożeństwo do św. Rity – 22 sierpnia (+4 pkt)
  • nabożeństwa do M.B. Nieustającej Pomocy – w środy (+1 pkt)

2. Podsumowanie minionego roku i punktacji całorocznej odbędzie się na początku września. Szczegóły zostaną podane wkrótce.

3. Trwają wakacje, ale to nie znaczy, że mamy wakacje od służby i od Pana Boga. W miarę możliwości starajmy się chodzić tak jak mamy ustalony dyżur lub w inny dzień, tak aby być przynajmniej raz w ciągu tygodnia i oczywiście w niedziele. Plan służby na tablicy w zakrystii oraz na naszej stronie internetowej.

4. Dekretem Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego z dniem 25 sierpnia 2022 roku ks. Michał Pękal zakończy swoją sześcioletnią posługę wikariusza w naszej parafii. Dziękujemy księdzu Michałowi za trud włożony w prowadzenie naszej parafii, za głoszenie Słowa Bożego, udzielanie Sakramentów Świętych, a także za gorliwą służbę w biurze parafialnym. Ksiądz Michał był również opiekunem ministrantów w latach 2019-2020. Jednocześnie od tego dnia rozpocznie swoją posługę w parafii pw. św. Michała Archanioła w Poznaniu.

5. Z dniem 25 sierpnia w naszej parafii posługę wikariusza rozpocznie
Sławomir Rzepka,
który święcenia kapłańskie przyjął w 2020 roku. Dotychczas był wikariuszem w parafii pw. Wszystkich Świętych w Otorowie.

6. W sierpniu imieniny obchodzi:

  • 7 sierpnia – Ministrant Starszy Kajetan Dyszkant

7. W połowie wakacji życzymy wszystkim dobrego wypoczynku w tym wakacyjnym czasie, nie zapominając jednak o służbie i modlitwie.

8. W sobotę 20 sierpnia 2022 na Mszy Świętej o godz. 16:00 Prezes Ministrantów Łukasz Zieliński wraz z Natalią Śmigielską przystąpią do Sakramentu Małżeństwa. Gorąco Was zapraszamy do udziału w Eucharystii i prosimy o modlitwę oraz oczywiście piękną asystę liturgiczną 🙂

Nasze zbiórki

W czasie kolędy
zbiórek nie ma

Czwartek 25.11.2021
o godz. 17:00
w zakrystii/ kościele

Dla kandydatów
w soboty o 9:30

Dla młodszych 
w soboty o 10:30

Sprawdź
w ogłoszeniach
parafialnych

Przerwa
wakacyjna

Przerwa wakacyjna

Adwentowe odliczanie

Dni do Świąt
BOŻE NARODZENIE

Ogłoszenia Zarządu

Jesteśmy na Facebooku