MINISTRANCI NSJ ŚREM

ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

Opiekunowie i Prezesi Ministrantów

Opiekunowie

ks. Łukasz Bąbelek (11.09.2021 – obecnie)

ks. Karol Wachowiak (05.09.2020 – 11.09.2021)

ks. Michał Pękal (07.09.2019 – 05.09.2020)

ks. Łukasz Maćkowiak (04.09.2016 – 23.08.2019)

ks. Jacek Konieczny (01.09.2013 – 24.05.2016)

ks. Łukasz Słociński (01.09.2011 – 31.08.2013)

ks. Robert Bach (01.09.2006 – 24.08.2011)

ks. Wojciech Silski (01.09.2005 – 24.08.2006)

ks. Krzysztof Borowicz (01.01.2004 – 31.08.2005)

ks. Piotr Zawidzki (01.07.2002 – 31.12.2003)

ks. Grzegorz Szafraniak (01.07.1999 – 30.06.2002)

ks. Sławomir Andrée (25.08.1998 – 24.08.1999)

ks. Krystian Sobczak (01.07.1995 – 24.08.1998)

ks. Dariusz Salski (01.07.1992 – 30.06.1995)

ks. Mariusz Dudkiewicz (01.09.1990 – 30.06.1992)

ks. Szczepan Szymendera (23.12.1989 – 30.06.1990)

ks. Narcyz Skorupski (01.07.1986 – 22.12.1989)

Prezesi Ministrantów

Łukasz Zieliński (25.06.2016 – obecnie )

Dawid Adamiak (07.03.2015 – 25.06.2016)

Arkadiusz Szukowski (06.2013 – 07.03.2015)

Karol Konwerski  (2007 – 06.2013)

Łukasz Kaczmarek (?–2007)

Andrzej Pytlarz (1989-1994)

Wiceprezesi Ministrantów

Piotr Adamczyk (12.12.2021 – obecnie)

Sebastian Witasiak (29.02.2020 – obecnie)

Karol Krysztofiak (01.01.2017 – 30.06.2017)

Filip Kozłowski (25.06.2016 – 27.12.2021)

Łukasz Zieliński (07.03.2015 – 25.06.2016)

Dawid Adamiak (06.2013 – 07.03.2015)

Karol Krysztofiak (09.2011 – 07.03.2015) 

Kamil Klinowski (2007 – 06.2011)

Arkadiusz Szukowski (2007 – 06.2013)

Dariusz Wawrzyniak (09.1992 – 08.1993)

Nasze zbiórki

w najbliższy czwartek
zbiórki nie będzie

Czwartek 25.11.2021
o godz. 17:00
w zakrystii/ kościele

Dla kandydatów
w soboty o 10:00

Dla młodszych 
w soboty o 10:30

Przerwa
wakacyjna

Przerwa wakacyjna

Adwentowe odliczanie

Dni do Świąt
BOŻE NARODZENIE

Ogłoszenia Zarządu

Jesteśmy na Facebooku