logo-herb

MINISTRANCI NSJ ŚREM

ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

Podsumowanie punktacji 2021/2022

Drodzy Ministranci, wielu z Was czeka na podsumowanie punktacji. Otóż została podjęta decyzja, że odtąd punktacja i cały rok formacyjny będzie szedł równolegle z rokiem liturgicznym. I tak zakończenie z podsumowaniem będzie odbywało się zawsze w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – czyli w ostatnią niedzielę roku liturgicznego.

Punktacja za rok 2021/2022 (od lipca 2021 do czerwca 2022) zostanie więc ogłoszona właśnie tego dnia (tj. pod koniec listopada) na naszym spotkaniu, które będzie naszym ministranckim świętem.

Podsumowanie w przyszłym roku odbędzie się również w tę Uroczystość i obejmie punktację od lipca 2022 do października 2023 włącznie. Później to się już unormuje i standardowo będzie punktacja liczona od początku listopada do końca października każdego roku – a nie jak było to dotychczas od początku lipca do końca czerwca.

Drugą istotną zmianą jest to, że tegoroczne podsumowanie jest ostatnim, w którym udział biorą ministranci seniorzy. Od lipca tego roku jak już na pewno wszyscy zauważyli na liście w zakrystii, ministranci seniorzy (ci którzy ukończyli już szkołę średnia) nie uczestniczą w punktacji. Punkty zbierają jedynie ministranci, którzy chodzą do szkoły podstawowej i szkoły średniej.

Nasze zbiórki

W czasie kolędy
zbiórek nie ma

Czwartek 25.11.2021
o godz. 17:00
w zakrystii/ kościele

Dla kandydatów
w soboty o 9:30

Dla młodszych 
w soboty o 10:30

Sprawdź
w ogłoszeniach
parafialnych

Przerwa
wakacyjna

Przerwa wakacyjna

Adwentowe odliczanie

Dni do Świąt
BOŻE NARODZENIE

Ogłoszenia Zarządu

Jesteśmy na Facebooku