logo-herb

MINISTRANCI NSJ ŚREM

ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

Wracamy do zbiórek w kościele!

Drodzy Ministranci!

Wszyscy powracają do szkół, dlatego z największą radością mogę ogłosić, iż w najbliższą sobotę o 9:30 odbędzie się pierwsza zbiórka w kościele (od października). Bardzo się cieszymy z tego spotkania, myślę, że Wy także jesteście już stęsknieni naszych spotkań. Oczywiście zachowujemy wszystkie zasady – maseczki i odległości. Dlatego zbiórka będzie w kościele i wszyscy zajmiemy miejsca w ławkach, tak jak należy.

To bardzo ważna zbiórka, bo przed wizytacją Księdza Biskupa. Wraz z ks. Karolem mamy do przekazania wiele bardzo istotnych rzeczy. Zapiszemy się na msze (niedzielne i poniedziałkowe) oraz wyznaczymy funkcje na bierzmowania i msze z biskupem. Bardzo prosimy o obecność wszystkich starszych ministrantów. Po wyznaczeniu funkcji zrobimy także próbę liturgiczną, dlatego tak ważne jest, byśmy wszyscy (w miarę możliwości) zgromadzili się na tym spotkaniu. Jeżeli ktoś będzie w niedzielę na mszy lub w poniedziałek, a na prawdę z poważnych powodów nie może być na zbiórce, to proszę o taką informację do piątku. Liczymy na Was Panowie!

Do zobaczenia!

Łukasz Zieliński
Prezes Ministrantów

PS. Oczywiście, jeżeli ktoś nadal mimo powrotu do szkoły, nie wychodzi z domu i ma kwarantannę itp. to proszę pozostać w domu, jest to sytuacja oczywista i zrozumiała.

Nasze zbiórki

W czasie kolędy
zbiórek nie ma

Czwartek 25.11.2021
o godz. 17:00
w zakrystii/ kościele

Dla kandydatów
w soboty o 9:30

Dla młodszych 
w soboty o 10:30

Sprawdź
w ogłoszeniach
parafialnych

Przerwa
wakacyjna

Przerwa wakacyjna

Adwentowe odliczanie

Dni do Świąt
BOŻE NARODZENIE

Ogłoszenia Zarządu

Jesteśmy na Facebooku