logo-herb

MINISTRANCI NSJ ŚREM

ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

Zbiórka – 09.05.2020

Króluj nam Chryste!

Trwamy w maju, miesiącu poświęconemu Maryi. Pamiętajmy szczególnie o modlitwie do Matki, która potrafi wyprosić u Boga rzeczy niemożliwe. Wykorzystajmy to, niech wstawia się za nami u Pana Boga, bo ma niezwykłe kontakty. Nie można tego zmarnować, trzeba się modlić ile tylko się da! A zaczną się dziać prawdziwe cuda… Tak więc chwytamy różańce, chwytamy książeczki z litanią i szturmujemy Niebo! Zmieniajmy świat, bo da się! 🙂

Do modlitwy domowej szczególnie zachęcamy tych, którzy nie mogą uczestniczyć w nabożeństwach w kościele. Wraz z księżmi bardzo się cieszymy, że jest nas coraz więcej! Ale musimy pamiętać o zachowaniu dystansu, ostrożności i higieny. Dlatego przypominam w tym miejscu najważniejsze postanowienia:
http://ministranci.nsjsrem.pl/komunikat-ws-nowych-regulacji/

Proszę, by dostarczyć informację, na którą godzinę będziesz uczestniczyć na Mszy Świętej w niedzielę, by nie było takich sytuacji jak w zeszłym tygodniu, że prawie wszyscy ministranci będą służyć na jednej Mszy, a na innych nie będzie nikogo. W miarę możliwości, kto może, proszę napisać na grupie na Facebooku (wszyscy będą widzieć w komentarzach kto na którą godzinę się wybiera i będzie można uniknąć niepotrzebnej kumulacji posługujących), a kto nie ma Facebooka, to proszę napisać do mnie SMS, a odpowiem na które Msze jest najmniej ministrantów. 

Chwalmy łąki umajone w Quizie na dzisiejszą zbiórkę! 🙂 Tekst dotyczący Quizu został umieszczony na naszej stronie w ostatnich dniach, jeśli jeszcze się z nim nie zapoznałeś, to przeczytaj go przed rozwiązaniem: 
http://ministranci.nsjsrem.pl/majowe-znaczenie/

 

Nasze zbiórki

W czasie kolędy
zbiórek nie ma

Czwartek 25.11.2021
o godz. 17:00
w zakrystii/ kościele

Dla kandydatów
w soboty o 9:30

Dla młodszych 
w soboty o 10:30

Sprawdź
w ogłoszeniach
parafialnych

Przerwa
wakacyjna

Przerwa wakacyjna

Adwentowe odliczanie

Dni do Świąt
BOŻE NARODZENIE

Ogłoszenia Zarządu

Jesteśmy na Facebooku